Osaston vastuuhenkilöiden yhteystiedot,

Kangasalan osaston s-posti: sprkangasala@luukku.com

HALLITUS 2020

Puheenjohtaja Tiina Leppänen

P. 050 552 0007

Varapuheenjohtaja Jorma Kahilainen, maahanmuutto ja hankkeet

P. 040 555 3368

jorma.kahilainen@elisanet.fi

Liisa Rokala, terveyspiste ja veripalvelu

P. 050 583 2287

liisa.rokala@icloud.com

Rahastonhoitaja Tuula Säpyskä

P.  040 7488471

tupuska@hotmail.com

Elena Martikainen, tiedotus

P. 040 419 5975

elena.martikainen.1@gmail.com

Sihteeri Seija Heikkilä

P. 040 062 8879

xsheikkila@elisanet.fi

Sirkku Korkatti, monikulttuurisuus- ja nuorisotoiminta

P. 044 061 0610

siru_13@luukku.com

Markku Muranen, keräyspäällikkö, kotimaan apu ja hankkeet

P. 040 0914455

markku.muranen@gmail.com

Maija Santasalo, kotimaan apu

P. 040 077 3823

maija.santasalo@gmail.com

 

Muut:

Ystäväpalvelu

Liisa Rokala

Ensiapuryhmän vastaava, ensiapupäivystykset ja ea-kurssit

Heikki Rautonen

P. 040 831 2726

heikki.rautonen@smartbaud.fi

Vapaaehtoinen pelastuspalvelu ja valmius

Martti Tuimala

P. 040 520 3118

martti.tuimala@gmail.com