Hallitus

Hallitus 1.1. - 31.12.2018

Hilkka Kemppainen, puheenjohtaja
hilkka.akemppainen@gmail.com
040  - 0967 541

Raija Heikkinen, varapuheenjohtaja
heikkinen.raija@gmail.com
044 – 294 0981

Eeva Väyrynen, sihteeri-rahastonhoitaja
vayryneneeva@gmail.com
0500 - 0307 995

Rauno Nurkkala, Ensiapuryhmän johtaja
rauno-orvo@hotmail.com
050 351 8147

Markku Kettunen, Vapepan yhteyshenkilö
markku.kettunen@ppd.inet.fi
050 044 6648

Liisa Oittinen, Ystävätoiminnan yhteyshenkilö
liisaoittinen.lo@gmail.com
050 3396 437

Terhi Ronkainen
terhi.ronkainen@gmail.com
040 5962 559

Vuokko Heikkinen
reetavuokko@luukku.com
040 9622 348

Heidi Heikkinen
heidi.p.heikkinen@kainuu.fi
050 300 9321

Kyllikki Nurkkala
helli_kyllikki@hotmail.com
040  558  0487

********************

Osaston muut avainhenkilöt:

Jouni Haverinen, Ensiavun ja terveystiedon kouluttaja
haverinen.jouni@hotmail.com
040 5282349

Eija Laakso, Veripalvelun yhteyshenkilö
eija.laakso@suomussalmi.net
040 - 743 4876

*************************

Osaston sähköpostiosoite on suomussalmi@punainenristi.fi