Yhteystietoja

Kittilän osaston hallitus 2019

Puheenjohtaja, kotimaan apu ja Kotilon varaukset Mari Hekkala, puh. 044 389 9889, mari.hekkala84@gmail.com

Varapuheenjohtaja ja ensiapupäivystykset Aija Kollin-Mänttäri, puh. 045 130 9308, aija.kollin@gmail.com

Sihteeri ja rahastonhoitaja Sinikka Välikangas, puh. 040 735 6132 , sinikka.valikangas@gmail.com

Ystävävälitys Sari Hakko, puh. 040 835 3382, susunderi@gmail.com

Ystävätoiminta Teija Taskinen, puh. 040 501 7924, taskinen.teija@gmail.com

Tiedottaja Birgitta Brusila, 040 774 8057, birgitta.brusila@hotmail.com

Jäsenmestari Armi Takala, puh. 050 555 4622, armi_takala@hotmail.com

Airi Kiistala, puh. 040 962 7738, kiistala@hotmail.com

Ulla Nilivaara, puh. 040 771 0391, ulla.nilivaara@gmail.com

Maarit Niskanen, puh. 050 490 9136, maarit.niskanen@live.fi

Lisäksi

Kouluyhteistyö ja nuorisotoiminta Johanna Fofannah, puh. 040 869 7279, johannab77@hotmail.com